Otel Zeytinyağlı Şampuan

Otel zeytinyağlı şampuan, otel banyolarında bukletlerde sıklıkla bulunmakta ve de yenilenmektedir. İçeriklerinde doğal zeytinyağı özleri bulunmaktadır. Saçların kökten uca beslenmesini sağlayarak beslenmesine ve bakımına yardımcı olur. Aynı zamanda yanınızda şampuan getirmeyi unuttuğunuzda size kolaylık da sağlar.

Paraben içermeyen özel formüleri ile günlük kullanıma her yaş için uygun olan bu zeytinyağlı şampuanlar, kepek oluşumuna da engel olmaktadır. Bu nedenle şampuan değişikliğinden kaynaklanan kepek probleminin yaşanmasına da engel olurlar.

Zeytinyağlı Şampuan Özellikleri Nelerdir?

Otel zeytinyağlı şampuan özellikleri arasında genel olarak doğal olmaları, glüten ve paraben içermemeleri, vegan olmaları, güçlü nemlendirici olma bulunmaktadır. Doğal zeytinyağlı olmaları sayesinde de saçların yumuşacık ve esnek olmasını da sağlamaktadır. Genel olarak tek kullanımlık olan bu ürünler, insan ve de çevre sağlığına da zararlı bileşenler içermemektedir. Bu nedenle de zeytinyağlı otel şampuanları birçok konaklama hizmeti veren merkezler tarafından tercih edilen bir üründür.

Otel Buklet Malzemesi Zeytinyağlı Şampuan

Otel buklet malzemelerinden biri olan otel zeytinyağlı şampuan, genel olarak plastik şişelerde bulunmaktadır. Otellerin isteğine göre şişe tipleri, kapak ve şişe rengi değişkenlik gösterebilmektedir. Otellerin konseptlerine göre metal, varak kaplama kapaklı otel şampuanları bulunmaktadır.

25, 27, 30, 35 ve 40 Ml olmak üzere tercih edilen ölçülerde otel şampuanları imal edilmektedir. Ancak genel olarak 30 Ml’lik şişelerin tercih edildiği görülmektedir. Gerekli sertifikalar alınarak ve denetimler sağlanarak şampuanlar ve şişeler üretilmektedir.

Otel ziyaretçilerin vazgeçilmezi olan bu buklet ürünü, saçlara zarar vermeden ve kepek oluşmasını sağlamadan doğal ve parlak saç görünümüne kavuşulmasını sağlar. Otel şampuanlarının dışında duş jeli, saç kremi de otel banyo bukletlerinde yer almaktadır.

Mini boy otel şampuanların kullanım alanları arasında ise mini ve butik oteller, spa merkezleri, konaklama merkezleri, hastaneler, kamp alanları, spor merkezleri, bakım evleri, güzellik salonları ve de hamamlar bulunmaktadır.

Hemen hemen birçok noktada çıkan otel şampuanları ile seyahatlerinizi kolaylaştırabilir ve ek olarak yanınızda şampuan, duş jeli ya da saç kremi taşımaya gerek duymadan keyifle tatil yapabilirsiniz.